Translate

čtvrtek 21. dubna 2016

Papírová krajka "na sladko"

Tak jsem se snažila udělat trochu pořádek v materiálu... Porovnala jsem několik papírů, razítek, výseků z papíru a různých odstřižků a nakonec jsem to vzdala. Dokonalý pořádek na svém pracovišti asi nikdy mít nebudu,... Ale do ruky jsem vzala papírové krajky a rozhodla jsem se je "uklidit použitím".
Dnešní inspiraci tedy vkládám s použitím papírové krajky, pomocí které jsem vytvořila slaďoučká přání k narození miminka.

Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/


Nejprve jsem použila jen část papírové krajky a na ni naskládala různé květinky a ozdoby a ty jsem pak nalepila na připravený podklad, vytvořený ze dvou různých papírů v růžových tónech s okraji obstřiženými ozdobnými nůžkami. Trochu luxusu opět dodala zlacená pruhovaná washi páska a tekuté enamelky. Použila jsem také výsek (rámeček), který je součástí sady papírů KaiserCraft. Ještě jsem zavěsila přívěsek s nožičkami a přivázala ho pomocí provázku twin duo.


Další přání jsem vytvořila s papírovou krajkou a rozhodla jsem se ji pořádně vybarvit. K tomu mi posloužily opět úžasné akvarelky (k zakoupení jsou ještě sady Decadent Pies a The Classics). Podkladový papír s motýlky jsem si vybrala ze sady papírů Santoro Mirabelle, nalepila jsem na něj puntíčkovou washi pásku, otiskla jsem textové razítko, nabarvené pomocí distress Inků v odstínech Wild honey, Ripe persimmon a Seedless preserves. Pak jsem mírně přetřela část akrylovou bílou barvou a okraje přání jsem ručně obšila. S šicím strojem by to šlo určitě rychleji, ale jelikož ten se v mé domácnosti nenachází, pomocí kružítka jsem po lajně propíchala dírky a u televize jsem večer prošívala papír. Pak jsem vše už jen slepila dohromady a dozdobila.

Poslední holčičí přání jsem udělala velmi jednoduché. Papírová krajka je použitá celá a nalepena je na obšitý proužkovaný podkladový papír. Na ni jsem nalepila vybarvený kruh a výsek kočárku.

A aby to klučíkům nebylo líto, udělala jsem ještě jedno obdobné přání "domodra".
Žádné komentáře:

Okomentovat