Translate

pondělí 18. dubna 2016

Inspirace pro "Vodovkovou mánii"

Jako vítězce předešlé challenge Pretty Papers mi byla svěřena povinnost, vytvořit ispiraci pro právě probíhající challenge s názvem "Vodovková mánie". Jak já jsem ráda za toto vodové téma :) Vodovky a všemožné barvy miluji už od svého dětství a úplně nejraději mám akvarelové barvy. Práce s nimi je zábavná, barvy jsou krásně syté a lze s nimi vytvořit úplná kouzla. Více o těchto akvarelkách se můžete dozvědět zde a v e-shopu
http://www.scrap-art.cz/

Pro inspiraci jsem se rozhodla vytvořit srdíčkové přání. Srdíčka samotná jsou možná pro mnohé kýčovitá, ale stejně je má snad každý rád...
Zvolila jsem nakreslení srdíček pomocí Masking Fluid Pen (maskovací tekutiny) na akvarelový papír, který je pro použití vodovek i jakýchkoli barev s použitím hodně vody asi ten nejvhodnější. Po chvilce maskovací tekutina zaschne a to je ten pravý okamžik pro vybarvení pozadí.

Jakmile je vybarveno a vše se vysuší, můžeme odstranit maskovací médium. Odstraňuje se opravdu snadno a zůstávají pod ním barvami netknutá místa, srdíčkový vzor :)
A můžeme pokračovat ve zdobení...
Já jsem se rozhodla pro kousky washi pásek, ty jsem vybrala ve škále růžové, aby ladily s vytvořeným pozadím. Celou plochu jsem ještě pomocí štětce pocákala malinkými kapičkami a okraje přání jsem obkreslila černým tenkým archival fixem. Přidala jsem i pár přerušovaných čar, jako imitaci prošívání a pak jsem dolepila ještě chipboard (chipboardy používám moc ráda). Líbí se mi i neupravené, nenabarvené, jsou takové nenápadné, decentní a přitom udělají hodně parády.

Na úplný závěr už jen dolepit štítek s textem, pár enamelek, flitry.... A je hotovo.

...ještě detail...

Žádné komentáře:

Okomentovat