Translate

pátek 16. prosince 2016

Andělská challenge 6/2016 pro vintagecrafting

Začátek nového měsíce je právě ten nejlepší čas na vyhlášení další challenge, v tomto roce už šesté. Tentokrát jsem pro Vás nachystala andělský moodboard.

Je takový něžný, plný dobroty a andělské péče, přátelský a přitom i trochu zimní. Myslím, že by pro vás mohl být snadnou inspirací a já se moc těším na vaše nápady.

Můžete nechat zcela popustit uzdu své fantazii, protože zúčastnit soutěže se tentokrát můžete s libovolným scrapbookovým projektem. Podmínkou je jen dodržení tématu. To znamená, že na Vašem přáníčku, krabičce, dekoraci, albumu, rámečku, layoutu apod. by se měl objevit andílek anebo andělská křídla. Samozřejmostí je také použití aspoň jedné položky zakoupené v našem e-shopu www.organizatorka.sk.
Challenge platí pro Slovenskou i Českou republiku.
A o co že se bude hrát?
Na vítěze čeká tato skvělá vánoční výhra – poukážka na nákup v e-shope v hodnotě 10 € 😉

Fotografii jednoho Vašeho projektu společně s odkazem na konkrétní materiál, který jste z našeho e-shopu použili při tvoření, pošlete nejpozději do půlnoci 15.1.2017 na e-mail: challenge@organizatorka.sk a do předmětu zprávy napište CHALLENGE 6/2016.
Výherce vybereme s nejlepším vědomím a svědomím my, členky DT Vintage Crafting a jméno zveřejníme společně se všemi přihlášenými projekty na našem blogu 19.1.2017.
Jako inspiraci jsem pro Vás vytvořila tato dvě andělská přání.
Na obě jsem použila vánoční papíry (z kolekce Winter in Avonlea od UHK Gallery). Obávám se, že dokud z nich nespotřebuji poslední kousek papíru, budete se s nimi u mě setkávat, protože jsem si je úplně zamilovala. Jsou dokonalé. Využila jsem opět také oblíbený ničič, zdobila jsem chipboardy, sněhovými kuličkami, papírovými výseky z Big Shotu, flitrami a enamelkami.
Přidávám několik detailních fotografií přání ve tvaru hvězdy:

 a přání s andílkem z kolekce Winter in Avonlea:
 Přeji Vám pohodové tvoření s laskavostí dobrosrdečných andělů 🙂

Žádné komentáře:

Okomentovat