Translate

čtvrtek 24. listopadu 2016

Přání s digitálním razítkem - dárečkem.

Ahojte,
věřím, že dnešním příspěvkem vám udělám radost. Mám pro vás totiž malý dárek, vytvořila jsem DIGITÁLNÍ RAZÍTKO (vlastnoručně nakreslené, v počítači překreslené a nachystané k tisku…)
a přidávám také inspiraci, co se s takovým razítkem dá vytvořit 🙂
Sama jsem ale zvědavá, co s ním vymyslíte vy a doufám, že se pochlubíte třeba vložením fotky na našem Facebooku 😉


Tak na to pojďte “mrknout”. Mimo vytištěné digitální razítko (které si můžete sami stáhnout a vytisknout z odkazu pod článkem) jsem si nachystala vánoční papíry (kolekce Winter in Avonlea od UHK Gallery). Ze čtvrtek jsem ustřihla pruhy, otrhala jim ničičem okraje a slepila k sobě.
Doprostřed jsem přilepila oboustrankou vellum a po stranách přišila, převázala jsem provázkem a zlatou nití. Zavázanou mašličku jsem připevnila pomocí svorky k podkladu a doplnila jsem textem.
“Musela” jsem ještě nalepit kousky washi pásky a pomocí šablony a strukturovací pasty rozsvítit po ploše pár hvězd. Nakonec jsem umístila kruhy s razítkem a chipboard, a to celé jsem nalepila na čtvercový bílý základ přání.
Digirazítko dárku si můžete stáhnout ZDE.
Nachystala jsem tiskovou stránku A4, soubor pdf. Nezapomeňte kliknout v pravé části nahoře na stáhnout pomalu, rozbalí se vám nabídka stahování, dole opíšete kód a kliknete opět na stáhnout pomalu a razítko je vaše! Ukažte nám vaše projekty s ním, kterými chcete potěšit své milované 🙂

Poznámka koordinátorky: Digitálne razítko je vlastne pečiatka v elektronickej forme. Vytlačiť si ho môžete opakovane na svojej tlačiarni (najlepšie na laserovej) a na akýkoľvek papier, ktorý sa vám hodí – kancelársky papier, papier vyššej gramáže, pergamenový papier (vellum), scrapbookový papier a akýkoľvek iný, ktorý vám vaša tlačiareň vezme. Soňka vám pripravila razítko v klasickej A4 veľkosti a v PDF formáte, na ktorom máte 6 obrázkov tohto razítka v rôznych veľkostiach, aby ste ich mohli využiť na visačky, pohľadnice, darčekové obálky, krabičky, no jednoducho na projekty rôznych veľkostí. Môžete si ho poobstrihovať, použiť ako štvorcový obrázok alebo povyrezávať na Big Shote do iných tvarov a rámikov (napr. do kruhu, ako to urobila Soňka). Taktiež si ho môžete vyfarbiť 😉 
Autorka razítka je naša šikovná Soňka Drdlíková, ktorá ho vytvorila exkluzívne pre náš blog Vintage Crafting 🙂

1 komentář: