Translate

čtvrtek 29. září 2016

Podzimní minipřáníčka.

Krásný čtvrtek přeji,
dnes přicházím s malými podzimními přáníčky, která jsem vytvořila jen tak pro radost svým blízkým. Na fotkách to možná nebude tak vypadat, ale velikost jednoho přání je 10 × 10 cm, takže jsou opravdu malinká a o to víc roztomilá. Tvořila jsem technikou mixed media a se snahou uklidit pracovní stůl...
 Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/
Jako základ jsem použila kraft přání, tyto hotové základy jsou ještě o 1 cm menší. Z dalšího základu jsem si ustřihla 2 menší čtverce, doprostřed jsem kružítkem vytvořila kruh cca 5 cm jako "vodítko" a akrylovou bílou barvou jsem ho cikcak přetřela. Okolí jsem nabarvila hnědými odstíny a otiskla jsem razítko s motivem dřeva. Otisk, který zasahoval do natřeného bílého kruhu jsem ještě jednou přetřela a pomocí šablony jsem nanesla metalickou akrylovou barvu Art alchemy.
Po zaschnutí jsem ještě špejlí nanesla místy texturovací krakelovací pastu a zase jsem sušila.
A teď přijde řada na "úklid"... sesbírala jsem zbytky nití, povalovaly se mi tu malé kousky větviček, co jsem před časem posbírala v lese, knoflík ustřižený ze starých kalhot, peříčko (měla jsem ho tu na něco nachystané a nakonec se mi nehodilo, tak si tu leželo dál)... ;) použila jsem kousky washi pásek, odstřižek provázku (twin duo)... K tomu všemu jsem ještě doplnila svorku s motýlem, papírové výseky větviček, microbeads, slídové vločky a papírové růžičky, chipboard listu a enamelky. Připravené základy jsem podlepila dalšími zbytky, útržky akvarelového papíru a odstřižky fáčoviny.
Na úplný závěr jsem nacákala drobné kapičky bílého a černého gessa  a art alchemy oranžové.


Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
 razítko ze sady Trust the magic
washi pásky  (zlacená proužkovaná, černá, zlacená s puntíky)
Finnabair Art Basics (Heavy Gesso White, Heavy Gesso Black)

Žádné komentáře:

Okomentovat