Translate

čtvrtek 14. července 2016

Sunrise...

Východ a západ Slunce, mmmmm, jak romantické... Jak ráda jsem ho po ránu pozorovala a zůstal ve mně po celý den. Dokonce mě ten nádherný pohled neopouštěl ani při tvoření a vzniklo přáníčko výrazně barevné, plné východu a západu Slunce.
 Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/

Občas se mi stane, že mi někam uteče inspirace, najednou je hlava úplně prázdná a já potřebuji nebo mám velkou chuť něco vytvořit... Pak mi docela pomáhá prohlédnout si barevné paletky či sketche. Dnes to nebyl můj případ, ale i tak vkládám odpovídající paletku. Možná inspiruje i vás ;)


A teď se můžete podívat, jak přání vznikalo, krok po kroku.
Úplně mě uchvátila sada razítek Trust The Magic a se samozřejmostí, zcela automaticky jsem po nich teď sáhla. Trochu se mi asi vybavila "sluneční paní" z pohádek a proto jsem razítko zasadila přímo do těchto barev.
Abych otiskla jen část "sluneční paní", použila jsem kruhovou masku (karton s kruhovým výsekem z balení velké raznice). Pak jsem volně rukou obkreslila několik kostrbatých kruhů kolem otisku. Fix je samozřejmě voděodolný... Nalepila jsem režnou textilii a krajku a začala jsem "barvit".

Tentokrát jsem zvolila pigmenty Gelatos, rozmyla je vodou. A napadlo mě nechat vodu stékat opačně, takže skvrny směřují k hornímu okraji. Vytváří to symbolicky několik paprsků :)

Pak jsem nalepila do levého horního rohu zbytky utržených přírodních papírů a na ně jsem přilepila vystřižené narazítkované srdíčko (jako podklad mi posloužila červená akrylová barva). Na řadu přišlo razítkování kaněk a hvězdiček a ještě jsem části domalovala fialovou Distress poduškou. Odstín Seedless preserves je přímo geniální.


Takto připravenou čtvrtku jsem nalepila na podkladový černý papír a kousek jsem ručně cikcak prošila. Na začátek nitě jsem místo uzlíku přivázala korálek se zlatým odleskem. Pak jsem jen připevnila kovové šroubkové svorky a nalepila černé enamelky a štítek s textem (vytvořen technikou horkého embossu pomocí embossovací pistole a prášku).

Přeji všem krásné léto a určitě si nenechte ujít pohled na romantický a úžasně barevný východ a západ Slunce ;)


Použitý materiál z e-shopu ScrapArt:


Žádné komentáře:

Okomentovat