Translate

čtvrtek 25. ledna 2018

Srdce a srdíčka.

A je to tu – období plné srdcí, zamilovaná přání, svatební gratulace. Láska by se dala krájet, jak je jí všude plno a můžeme začít s tvořením... Nebo už máte nachystáno?
 Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/

Jako inspiraci jsem vytvořila přání vrstvené a hodně zdobené, tradičně nesmí chybět červená barva a spousta srdíček. Ráda kombinuji materiály tak, aby výsledek nebyl příliš "sladký" a aby přání bylo univerzální, tedy použitelné i pro pány.
Jako podklad jsem použila papíry Kaisercraft ze sady Miss Empire, na ty jsem volně položila širší černou krajku – tentokrát "neučesanou", ustřižené konce jsem nechala viditelné, volně přesahující i přes okraj základu přání. Dál jsem vrstvila vzorovaný papír UHK Gallery (Holmes in Love), na něj jsem položila pruh skládané papírové bordury s motivem novin, srdcový výsek ze zlaté metalické čtvrtky, použila jsem hotový výsek listů (Kaisercraft Collectables Botanica). Spotřebovala jsem minimum lepidla, protože jednotlivé vrstvy jsem secvakla ozdobnými svorkami
Pomocí svorky s knírem jsem přichytila i přírodní sisal, další část jsem zajistila přilepením dekoračních pásek a místy jsem si neodpustila pár stehů nití. 
Výsek srdce s knírem jsem podložila 3D pěnovými čtverečky, aby vystupovalo do prostoru. Až teprve hotový spojený podklad jsem přilepila k základu.
Vlajku s textem anebo otisk razítka umístím až dodatečně, na míru ;)

 
Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
scrapbookové čtvrtky KaiserCraft (Miss Empire)
skládaná papírová bordura Bazzill Basic Paper (Newsprint)
papírové výseky Kaisercraft Collectables Botanica
washi pásky (Santoro Pink Mirabelle | Damask)
ozdobné kovové svorky (My mind´s eye - Fancy that! | Mustache)
3D pěnové lepicí čtverečky

Žádné komentáře:

Okomentovat