Translate

čtvrtek 26. ledna 2017

Srdce pro muže.

Před Valentýnem se pokaždé "vyrojí" spousta přáníček a dekorací, které jsou velmi, sladké, růžovoučké, všude samé srdíčko.... Jsou krásné, ale obdarujte takovým kouskem MUŽE ;) Já jsem se snažila vytvořit přání drsnější (hlavně žádnou růžovou - té se budu věnovat třeba příště). A nemohla jsem si pomoct, musí být zase trochu džínové...

Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/


Použila jsem samozřejmě kraft základ přání velikosti A6. A jako první jsem si nachystala srdce na džínový podklad, protože jejich příprava zabrala nejvíce času a je potřeba dostatečná doba na vysychání. Pomocí šablon jsem nanesla krakelovací texturu a nechala vyschnout. Srdce vytvořená pomocí šablon mi úplně vyhovují, fragmenty motivů mi k přáním pro muže prostě "sednou".  Látka se trochu zkroutí a výslednému "popraskání" jsem pomohla přejetím prstu z druhé strany a vyrovnáním látky.
Podkladovou čtvrtku jsem po okrajích pomocí nůžek mírně naohýbala, přilepila a přišila jsem džínový čtverec se srdcem a také štítek s textem. Zdobila jsem malými proužky ustřižené džínoviny, kouskem fáčoviny, zbytkovými nitěmi, ještě jsem nalepila výsek kníru, nalezenou podložku pod šroub a přichytila jsem několik svorek. Chvíli jsem naháněla po formátu mikrokorálky, dokud "nesedly na lep" Glossy Accents. 
Na úplný závěr jsem štětcem vytvořila kapičky bílého a černého gessa. 

Přidávám ještě detailní fotografie.

 
 Materiál použitý z e-shopu ScrapArt:
texturovací pasta Finnabair White crackle
Finnabair Heavy Gesso (White, Black)
šablona Crusaders Heart 4x4
scrapbookové čtvrtky (Marion Smith Designs - Timekeeper)
svorky Prima Marketing - Cartographer
svorky Finnabair Vintage Trinkets
 

Žádné komentáře:

Okomentovat